Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/vhosts/powerfullclub.com/caddebostan.powerfullclub.com/index.php on line 12  POWERFULL
  • Aynı anda birkaç iş ve duruma konsantre olabilecek duruma geleceksiniz. Dikkatiniz ve motivasyonunuz artacak.Çevrenizde gelişen olayları daha kolay algılayacaksınız.
  • Artık hedefe odaklanma konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. Çünkü crosscamp antrenmanları esnasında bunları defalarca denemiş ve başarmış olacaksınız.
  • Takım çalışmalarına crosscamp programlarında sıkça katılmış olacaksınız buda size ekip motivasyonu ve iş bölümü ile sonuca ulaşmanın hazzını yaşatacak.
  • Sorumluluk duygunuz daha da gelişecek çünkü crosscamp antrenmanlarında siz egzersizinizi devam ettirirken diğer takım arkadaşlarınız koşuyor,şınav çekiyor, çök-kalk yapıyor ve plank duruşunda sizi bekliyor olacak ve siz onları bekletmemek adına elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız.

YILDA KAÇ KERE KENDİNİZE
"ARTIK FORMA GİRMELİYİM"
DİYORSUNUZ?

İDDİALIYIZ SİZİ FORMA SOKACAĞIZ
GÜCÜNÜZÜ TESTEDİN, ESNEKLİĞİNİZİ ÖLÇÜN, DAYANIKLILIĞINIZI ÖLÇÜN 6 HAFTA SONRA BU TESTLERİ TEKRARLADIĞIMIZDA ORTALAMA %20 ORANINDA GELİŞME SAĞLADIĞIMIZI GÖRECEKSİNİZ