Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/vhosts/powerfullclub.com/caddebostan.powerfullclub.com/index.php on line 12  POWERFULL
SAVUNMA SANATLARI


KICK- BOX: Yumruk ve tekmelerden oluşan, rakibe yakın ve uzak müdahale yeteneğine sahip, içerdiği 8 ayrı kategorisiyle her tarzda vücut yapısına uyabilecek, farklı çalışma tarzları ile form tutmak, müdahale yeteneğini geliştirmek, kas ve kemik yapısını gelişme çağı döneminde sağlam altyapılarla oluşturmak amacı ile antrenmanı yapılan branştır.

MUAY THAI:  Kick- box branşından biraz daha sert antrenman sisteminde çalışılan, içersinde yumruk, dirsek, tekme ve dizlerin de kullanıldığı çok uzun zaman önce “Muay Boran” adıyla Tayland’tan gelme bir branştır. Uzakdoğu branşlarının içinde en sert ve güçlü antrenman sistemine sahip olanıdır.

SELF DEFENCE: Yapılan bir Uzakdoğu sporunun üstüne geliştirilebilen ve içinde aikido, ninjitsu, judo ve güreş hareketlerinin kullanıldığı rakibi etkisiz hale getirme kendini savunurken istenirse karşı tarafa zarar verebilme özelliğini de içersinde bulunduran antrenmanları partnerli çalışılması gereken savunma sanatıdır.


MMA: Kelime anlamı karışık dövüş sanatları olan, içersinde brazilian ninjitsu, judo, güreş, boks ve taekvando branşlarını içeren, uluslararası organizasyonlarda insanların genelde (UFC)  adıyla tanıdığı yerde ve ayakta müdahale yeteneğine sahip olan son yılların en gözde spor branşıdır.